Apartamenty Port

Apartamenty w Porcie w Kołobrzegu to jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w mieście. Usytuowane w odległości ok. 100 metrów od morza, 500 metrów od mola i 1000 metrów od centrum miasta apartamenty to doskonały sposób na udane wakacje w Kołobrzegu.

W kołobrzeskim porcie znajduje się wiele budynków, w których znajdują się apartamenty turystyczne. Każdy z naszych apartamentów jedno, dwu lub trzy pokojowych to gustownie urządzony apartament z pełnym wyposażeniem (lodówka, zastawa stołowa, czajnik, telewizor SAT) oraz kuchnią (lub aneksem kuchennym), łazienką i balkonem. Doskonała lokalizacja oraz bliskie otoczenie nie tylko plaży i latarnii morskiej, lecz również sąsiedztwo wielu restauracji, smażalni ryb, sklepów z pamiątkami oraz innych atrakcji - port w Kołobrzegu to jedna z najpiękniejszych dzielnic portowych w polskim pasie nadmorskim. W pobliżu apartamentów znajdują się również liczne ośrodki sanatoryjno-uzdrowiskowe, gdzie można skorzystać z ich bogatej oferty zabiegów leczniczych (Sanatorium San, Muszelka, MSWiA, Bałtyk - tutaj znajduje się również kompleks basenów).

Wszystkie apartamenty zlokalizowane są w nowoczesnych, eleganckich kamienicach. W pobliżu apartamentów znajdują się sklepy spożywcze, parkingi strzeżone, gabinety fryzjerskie oraz kosmetyczne. Dodatkową atrakcją jest nabrzeże portowe, którego flota statków oferuje rejsy po morzu, rejsy na zachód słońca, wycieczki na wyspę Bornholm czy nawet wędkarskie wyprawy na dorsza. Apartamenty w Porcie w Kołobrzegu to idealne rozwiązanie także dla rodzin z dziećmi - liczne atrakcje oraz udogodnienia apartamentów w pełni zaspokoją potrzeby najmłodszych.

Apartamenty Port

Nasze apartamenty w kołobrzeskim porcie znajdują się w róznych nowoczesnych budynkach. Dzięki temu możemy zaoferować szeroką gamę apartamentów do wyboru - w naszej ofercie znajdują się apartamenty jedno-, dwu- oraz trzypokojowe.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.