1. Rezerwacji apartamentu można dokonać telefonicznie lub przez skrzynkę pocztową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. W ciągu 48h Zamawiający otrzyma drogą pocztową lub elektroniczną potwierdzenie rezerwacji, zawierające informacje dotyczące uzgodnionego apartamentu, terminu rezerwacji oraz ceny za usługę.

3. Od czasu otrzymania potwierdzenia rezerwacji Zamawiający zobowiązany jest w przeciągu 3 dni dokonać wpłaty zaliczki w wysokości podanej w potwierdzeniu rezerwacji na podane konto bankowe Wynajmującego. Kwota ta będzie stanowić zadatek na wykonanie usługi wynajmu.

4. Rezerwacja jest skuteczna po dokonaniu wpłaty zadatku.

5. Pozostałą do rozliczenia część zamówienia Zamawiający wpłaca najdalej w dniu przyjazdu przelewem na rachunek bankowy Wynajmującego lub gotówką w biurze Penthouse Immobilien.

6. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. W przypadku chęci otrzymania faktury, prosimy o podanie w formularzu rezerwacyjnym danych firmy oraz nr NIP.

7. W przypadku rezygnacji lub przerwania pobytu z przyczyn leżących po stronie Zamawiającego równowartość zaliczki, lub niewykorzystanych świadczeń nie będzie zwracana.

8. W wysokim sezonie - tj. lipiec, sierpień - rezerwacje przyjmowane są na okres 7 dni. Istnieje możliwość rezerwacji apartamentu na okres poniżej 7 dni wtedy cena ustalana jest indywidualnie.

9. Na Gości oczekujemy pierwszego dnia pobytu od godziny 16.00 w zarezerwowanym apartamencie lub biurze naszej firmy.

10. Gość po przybyciu udaje się do apartamentu i na miejscu dokonuje jego przyjęcia.

11. W ostatnim dniu pobytu Gość zgłasza telefonicznie godzinę opuszczenia apartamentu, jednak nie później niż do godziny 10.00.

12. Istnieje możliwość ustalenia innych godzin przyjazdu i wyjazdu Gości, po uprzednim uzgodnieniu.

13. Osoby przebywające w apartamencie zobowiązane są do zachowania ciszy w godzinach nocnych tj. od 22.00 do 6.00.

14. Jakiekolwiek szkody i zniszczenia dokonane w apartamencie podczas pobytu naprawione będą na koszt sprawcy szkody, na poczet ewentualnych uszkodzeń Wynajmujący pobiera kaucję zwrotną w wysokości od 400 zł do 1000 zł.

15. Wynajmujący nie ponosi żadnej odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie prywatnych przedmiotów pozostawionych w apartamencie lub częściach wspólnych nieruchomości. W razie utraty lub kradzieży fakt ten należy zgłosić najbliższej jednostce Policji.

16. Dokonując rezerwacji apartamentu w naszej firmie Zamawiający wyraża zgodę na umieszczenie swych danych osobowych w bazie danych firmy Penthouse Immobilien. Dane osobowe Zamawiającego zostaną należycie zabezpieczone i wykorzystane wyłącznie dla potrzeb świadczenia usługi.

17. Do kosztów związanych z Wynajmem apartamentów należy doliczyć opłatę klimatyczną oraz opłatę serwisową w kwocie:

  • małe apartamenty - 150 zł,
  • średnie apartamenty - 200 zł,
  • duże apartamenty - 300 zł.

18. W zależności od apartamentu, mogą również wystąpić dodatkowe opłaty za przyjazd ze zwierzętami.

19. Dane rejestrowe firmy Penthouse Immobilien:
NIP: 876-233-73-05
Aleksandra Makowska
ul. ppor. Edmunda Łopuskiego 27 lok. 20A
78-100 Kołobrzeg

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.